Apie mus

Finansų srityje dirbame jau daugiau nei 20 metų. Įkūrusios savo įmonę pirmiausia pradėjome auginti artimą ir dėmesingą ryšį su klientais. Esame šeimos verslas – tai, kaip ir gebėjimas kurti šiltą santykį su užsakovais ir partneriais, yra viena didžiausių mūsų stiprybių. 

Profesionalią patirtį sukaupėme dirbdamos ne tik su įvairiais verslais, bet ir su gausybe itin reiklių valstybinių klientų, todėl šiandien turime visą reikalingą žinių bagažą net ir patiems sudėtingiausiems iššūkiams įveikti. Šiuo metu ypač didelę mūsų klientų dalį sudaro intelektinis verslas: advokatai, verslo konsultantai, marketingo ir reklamos specialistai, programuotojai ir kitos įmonės, pasirinkusios mus dėl gebėjimo įsiklausyti ir greitai suprasti jų darbo specifiką.

Komanda

Asta Vitkutė
Asta Vitkutė
KONSULTANTĖ, PARTNERĖ
26 METAI PATIRTIES

Konsultacijos įmonių steigimo, mokesčių, veiklos dokumentų rengimo, veiklos organizavimo klausimais. Veiklos dokumentų, ES paraiškų rengimas, viešojo pirkimo konkurso dokumentų rengimas. Įmonės veiklos organizavimas, marketingas, pardavimai.

Rasa Vitkutė
Rasa Vitkutė
FINANSININKĖ, PARTNERĖ
24 METAI PATIRTIES

Įmonių buhalterinės apskaitos tvarkymas, deklaracijų ir pranešimų atskaitingoms institucijoms teikimas. Finansinių, analitinių ataskaitų sudarymas. Konsultacijos mokesčių, apskaitos, veiklos dokumentų rengimo klausimais. ES projektų administravimas.

Kvalifikacijos kėlimas

2019 m. finansinės atskaitomybės ypatumai ir galimybės išvengti finansinių rezultatų bloginimo. 2019-2020 m. mokesčių įstatymų pasikeitimų apžvalga

PVM apskaičiavimo ir deklaravimo naujovės 2019-2020. Naujausi VMI komentarai.

Darbo užmokesčio skaičiavimo ir apmokestinimo reforma
nuo 2019 m. sausio 1 d. ir 2018 m. aktualijos.

Darbo teisės konsultacijų seminaras: darbo sutarčių ir vidinių tvarkų revizija bei naujų reikalavimų įgyvendinimas.

Kokybės ir sąnaudų praktinio vertinimo  mokymai.

Darbo užmokesčio skaičiavimo naujovės nuo 2017 m. liepos 1 d. ir suminė darbo laiko apskaita įsigaliojus naujajam DK.

Keletas mūsų klientų

ARD projektai

Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite nemokamus priminimus apie svarbiausius finansinius įvykius

Dėkojame, užregistravome Jus pranešimams apie svarbius finansinius įvykius gauti.
Šis el. pašto adresas jau užregistruotas.